Banner .

O PROJEKTU

BYDLENÍ U ZÁMECKÉ OBORY

Splňte si svůj sen o krásném a kvalitním bydlení v přírodě kousek za Prahou… bydlete U zámecké obory.

Stejně jako František Ringhoffer, jeden z nejvýznamnějších průmyslníků českých zemí a celého Rakouska-Uherska, jehož vlaky vozily císaře Františka Josefa  II. a jehož Velkopopovické pivo dobylo svět, i my jsme podlehli kouzlu posázavské přírody. V místech, kde vášnivý lovec František Ringhoffer vlastnil zámky Štiřín a Kamenice, a které rozšířil o zalesněnou oboru zvanou Vlková, jsme pro Vás připravili soubor moderních nízkoenergetických domů tří různých velikostí, symbolicky pojmenovaných po zvěři chované v této oboře.
 
Domy „Muflon“, „Daněk“ a „Jelen“ zaštítil uznávaný architekt, pan Jiří Rymeš. Jeho architektonické řešení respektuje tvarosloví tradiční české vesnice se sedlovými střechami, avšak v moderním pojetí s výrazem adorujícím a dále rozvíjejícím tradici českého minimalismu. Samozřejmostí jsou pokrokové technologie a důraz na energetickou úspornost a komfort uživatelů. Domy jsou umístěny na velkých zahradách orientovaných ideálním jižním směrem s dech beroucím výhledem na okolní zalesněnou krajinu.
 
Náš projekt pro Vás spojuje dostupnost hlavního města, kvalitu a pohodu dané lokality s bydlením v moderní evropské vesnici 21. století. V obci Kamenice naleznete plnou infrastrukturu včetně lékaře, základní školy, školky, či obchodního střediska. V blízkém okolí pak naleznete špičková sportoviště, golfové kluby, restaurace a mnohé další.

Bydlení U zámecké obory Vám pomůže uniknout ze stresu a spěchu dnešní doby a dopřeje Vám výjimečné podmínky pro spokojený život Vás i Vaší rodiny. Bydlete U zámecké obory…