Banner .

ODBORNÁ GARANCE

Ing. et Ing. Richard Hlaváč

Ing. arch. Jiří Rymeš

Pan Rymeš se řadí mezi významné architekty dnešní doby.

Pravidelně se účastní mezinárodních architektonických soutěží, kde zaujaly především jeho návrhy horolezecké chaty ve Vysokých Tatrách, budovy zastupitelského úřadu ČR ve Washingtonu, nebo Domu lékařů ČLK v Libni. Z realizovaných zakázek je znám především jeho rodinný dům pro „Líného vědce“, pražská centrála pro firmu Halla, a.s., rekreační areál VŠE v Dobronicích u Bechyně, rekonstrukce areálu Ministerstva spravedlnosti, nebo rekonstrukce a dostavba SUPŠ grafické Hellichova na Malé Straně. Vizí pana architekta je navrhování staveb, které vyvolávají pozitivní emoce.

Pan Rymeš navrhl reprezentativní vily „Jelen“ a odborně zaštítil architekturu domů „Muflon“ a „Daněk“ vypracovaných Ing. Radkem Prokopem.

Ing. et Ing. Richard Hlaváč

Ing. et Ing. Richard Hlaváč

Pan Hlaváč se řadí k předním odborníkům na dřevostavby v Česku.

V posledních letech působil na Katedře konstrukcí pozemních staveb, se zaměřením na dřevostavby, podrobné vlhkostní chování dřeva a stavebně-fyzikální procesy ve dřevě. Na téže katedře podílel na výuce dřevostaveb a pozemních staveb.

Je autorizovaným inženýrem ČKAIT. Jeho projekční kancelář navrhla více než 200 dřevostaveb, a to různě komplikovaných objektů. Jeho stavební firma realizovala více než 50 staveb. K desítkám dalších staveb byl přizván jako odborný konzultant.

Pan Hlaváč je garantem odborného provedení našeho projektu.