Banner .

Standardy a dodavatelé

Standardy dokončení domů jsme nastavili tak, aby odpovídaly všem pokrokovým materiálům a technologiím, které jsme na stavbě použili. Nehrozí Vám tak jedna zásuvka v místnosti, nebo nejlevnější obklady. Vše Vám samozřejmě rádi upravíme dle Vašeho přání.

PROJEKTANT

PONDIOS S. R. O.

Firma s desetiletou tradicí, která realizovala desítky rodinných domů a vil. Firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů a jejím cílem je využívání moderních technologií a dosahování špičkové kvality. Majitel firmy, pan Richard Hlaváč, přednáší na katedře konstrukcí pozemních staveb a řadí se k předním stavebním odborníkům v Česku.

Logo

DODAVATEL DŘEVOSTAVEB

REALSUKA – DŘEVOSTAVBY, S. R. O.

Rodinná firma produkující od roku 1999 dřevostavby té nejvyšší úrovně. V moderní automatizované výrobně je možné každý rok vyrobit až 40 domů. Produkty firmy jsou certifikovány u VVÚD, což je potvrzením jak dlouholetých zkušeností, tak používaných špičkových materiálů.

O DŘEVOSTAVBÁCH
Logo

DODAVATEL DESEK

JUB, A. S.

Renomovaná slovinská firma vyrábějící barvy, fasády a základové desky. Firma vytvořila unikátní systém plovoucích desek, které garantují špičkové tepelně izolační vlastnosti i pevnost založení. Systém je vyráběn v továrně na míru každému objektu a na stavbě je následně skládán. Tím je garantováno přesné a optimální založení každého domu.

Logo