Banner .

Standardy a dodavatelé

Standardy dokončení domů jsme nastavili tak, aby odpovídaly všem pokrokovým materiálům a technologiím, které jsme na stavbě použili. Nehrozí Vám tak jedna zásuvka v místnosti, nebo nejlevnější obklady. Vše Vám samozřejmě rádi upravíme dle Vašeho přání.

DODAVATEL VÝPLNÍ OTVORŮ

REHAU, S. R. O.

REHAU je jeden z nejprestižnějších výrobců oken a fasádních prvků, technického zabezpečení budov, a je TOP-dodavatelm na trhu. Vysoká profesionalita při vývoji materiálů až po provedení a neomezené možnosti řešení na bázi polymerů otevírají zákazníkům a konečným spotřebitelům fascinující užitný potenciál.

Logo

DODAVATEL DŘEVOSTAVEB

REALSUKA – DŘEVOSTAVBY, S. R. O.

Rodinná firma produkující od roku 1999 dřevostavby té nejvyšší úrovně. V moderní automatizované výrobně je možné každý rok vyrobit až 40 domů. Produkty firmy jsou certifikovány u VVÚD, což je potvrzením jak dlouholetých zkušeností, tak používaných špičkových materiálů.

O DŘEVOSTAVBÁCH
Logo

DODAVATEL DESEK

JUB, A. S.

Renomovaná slovinská firma vyrábějící barvy, fasády a základové desky. Firma vytvořila unikátní systém plovoucích desek, které garantují špičkové tepelně izolační vlastnosti i pevnost založení. Systém je vyráběn v továrně na míru každému objektu a na stavbě je následně skládán. Tím je garantováno přesné a optimální založení každého domu.

Logo